wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin usługi Newsletter

Regulamin usługi Newsletter

Obowiązuje od 25.05.2018


§ 1

1. Usługa Newsletter polega na przesyłaniu przez Sklep Draxic na podany przez użytkownika tej usługi adres e-mail wiadomości mailowych zawierających informacje o produktach, nowościach i promocjach organizowanych w Sklepie Draxic.
2. Korzystanie z usługi Newsletter następuje po podaniu na stronie głównej Sklepu Internetowego adresu poczty elektronicznej, na który mają być przesyłane kolejne edycje Newslettera i kliknięciu pola „Zapisz”. Na Newsletter można się również zapisać poprzez zaznaczenie odpowiedniego checkboxa w trakcie zakładania Konta – z chwilą utworzenia Konta Usługobiorca zostaje zapisany na Newsletter.


§ 2
 

1. Usługa Newsletter jest bezpłatna, dobrowolna i bezterminowa przez czas nieoznaczony.


§ 3
 

1. Korzystać z usługi Newsletter może każda osoba, która poda swój adres e-mail, a następnie kliknie przycisk „Zapisz”. Kliknięcie wskazanego przycisku powoduje przesłanie podanego adresu e-mail do Sklepu Draxic i nie powoduje jeszcze zawarcia umowy o korzystanie z usługi Newsletter.
2. Następnie Sklep Draxic na podany adres e-mail wyśle mail aktywacyjny. Przesłany e-mail stanowi ofertę zawarcia umowy o korzystanie z usługi Newsletter. Kliknięcie w link znajdujący się w tym mailu oznacza akceptację: Regulaminu, Polityki prywatności oraz Regulamin usługi Newsletter i powoduje przyjęcie oferty złożonej przez Sklep Draxic, co jest równoznaczne z zawarciem umowy o korzystanie z usługi Newsletter.


§ 4
 

1. Umowa o korzystanie z usługi Newsletter zostaje zawarta na czas nieokreślony.


§ 5
 

1. Użytkownik, w każdej chwili i bez podania przyczyny, wypisania się z usługi Newsletter (rezygnacji z usługi Newsletter) poprzez wysłanie stosownego żądania do Usługodawcy, w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:  sklep (malpa) draxic (kropka) pl lub też pisemnie na adres: Intecho ul. Gen. Józefa Kustronia 40, 43-316 Bielsko-Biała.
2. Użytkownik może sam wypisać się z usługi Newsletter. Po zalogowaniu się do sklepu, należy odznaczyć subskrypcję lub na stronie głównej Sklepu Internetowego, po wpisaniu adresu poczty elektronicznej kliknąć "Wypisz".


§ 6
 

1. Wszelkie reklamacje należy składać na adres mailowy , lub pisemnie na adres: Intecho Małgorzata Kliś-Mencfel, z siedzibą w Bielsku-Białej, przy ul. gen. J. Kustronia 40.

2. W reklamacji należy podać dane osoby zgłaszającej reklamację, niezbędne do przesłania informacji o wyniku rozpatrzenia reklamacji oraz opis na czym polegały nieprawidłowości w usłudze Newsletter, świadczonej przez Sklep Draxic.
3. Rozpatrzenie reklamacji trwa 14 dni od dnia jej otrzymania.


§ 7
 

1. Rozpoczęcie świadczenia usługi Newsletter nastąpi od razu po zawarciu umowy o korzystanie z usługi Newsletter, na co jej użytkownik wyraża niniejszym zgodę.


§ 8
 

1. W sprawach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy prawa polskiego.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o produktach, nowościach i promocjach.
 

Wybierz kategorię

Copyright © 2016-2024 Draxic.pl Wszystkie prawa zastrzeżone.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz sam określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu