wyszukiwanie zaawansowane
1 » PermaJet2

PermaJet

PermaJet
Dzięki zdobytej wiedzy i wysokiemu doświadczeniu zarówno w ciemni, jak również w wydrukach cyfrowych, utworzona w 1983 roku,Nova Darkroom Equipment zapoczątkowała rozwój profesjonalnych papierów PermaJet dedykowanych do druku atramentowego, które sa obecnie doskonale znane na całym świecie.

Od 1998 roku, PermaJet plasuje sie w czołówce producentów nośników do druku atramentowego, która ma swój znaczący wkład w rozwój, tak popularnych papierów jak: FB Baryta, Ultra Smooth, Digital Fine Art, mikroporowate.

PermaJet, nalezaca do The Imaging Warehouse Group, nieustannie angażuje się w rozwój materiałów oraz tuszy do druku cyfrowego, posiada unikatowy w swojej formie dział audytu zarządzania drukiem i proli ICC.

PermaJet jest całkowicie skoncentrowany na jakości swoich produktów i jako jedyny producent mediów do wydruków artystycznych oraz tuszy publikuje własne i niezależne certyfikaty właściwosci archiwizacyjnych, uzyskanych przy ścisłej współpracy z UK Fine Art Trade Guild (www.neart.co.uk).

Od samego początku firma jest zaangażowana w opracowywanie rozwiazań w zakresie druku i oprawy obrazów dla fotografów, artystów, producentów książek i projektantów oraz pasjonatów.

PermaJet jest obecnie jednym z trzech wiodących brandów należących do The Imaging Warehouse Ltd z siedziba w Warwickshire w Wielkiej Brytanii.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Kategoria

Wybierz kategorię

Copyright © 2016 Draxic.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.